Plastika mieru - reklamácia osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: František Šiller, 30. januára 2018

Dobrý deň,
opravená Plastika mieru na Starom sídlisku nemá ešte ani dva mesiace a už na nej nesvieti jeden z reflektorov. Iste sú práce ešte v záruke. Prosím o odstránenie závady. S pozdravom František Šiller.

07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Podnet posúvame na doriešenie odd. výstavby.

Natália Svítková
Referent pre podnety
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Realizačnú firmu sme požiadali o odstránenie závady.

Miroslav Kontriš
Vedúci referátu ÚP a dopravy
12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Závada odstránená v piatok 09.02.2018.

Miroslav Kontriš
Vedúci referátu ÚP a dopravy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.