Neustále sa zväčšujúca jama v ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: František Šiller, 30. januára 2018

Na Ulici A.H. Gavloviča na Starom sídlisku, na vjazde zo Súbežnej ulice sa už dlhšiu dobu vytvára jama v ceste. Za zimné obdobie sa cesta prepadla o cca 10cm. Vodiči sa snažia dieru obísť a trávnik v okolí je už vyjazdený. Prosím v mene obyvateľov tejto lokality o opravu. Ďakujem. František Šiller

07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

O danom výmole budeme informovať mestskú spoločnosť TSMPD a požiadame ich o opravu minimálne do zjazdného stavu.

Natália Svítková
Referent pre podnety
14. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná lokálna porucha bola uvedená do zjazdného stavu. Oprava bola realizovaná prostredníctvom žiareného asfaltového recyklátu.
Chceme však upozorniť, že z pohľadu životnosti opráv sa nejedná o definitívnu opravu a to z dôvodu nedostatočnej kvality pôvodného krytu vozovky, ako aj poveternostných podmienok pri ktorých bola oprava realizovaná.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.