Dlhodobo zaparkované auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Daniela, 06. februára 2018

Na ulici Hurbana na Zapotôčkoch stojí už veľmi dlhú dobu toto auto,je to niečo cez 3-4 mesiace,auto je odomknuté,má otvorené okienko viď. foto.Auto tam stálo celú zimu.Auto stojí po pravej strane približne piate šieste v poradí.To naozaj nikomu nechýba?

07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu,
budeme informovať mestskú políciu a požiadame ju o preverenie podnetu.

V prípade, že ste svedkom takejto situácie, môžete aj osobne kontaktovať mestskú políciu na čísle 159. Určite to pomôže k urýchleniu vzniknutej situácie.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Auto bolo z miesta odstránené 16.02.2018

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania