Nebezpečný výtlk pri vstupe do centra mesta - Pribinovo námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Monika 06. marca 2018

Dobrý deň, upozorňujem na nebezpečný výtlk - rozbitú časť chodníka a zničený odvodňovací žľab na Pribinovom námestí pri vstupe do centra mesta. Problém pretrváva už niekoľko mesiacov (ak sa nemýlim, tak od konca leta 2017). Výtlk bol nejaký čas aj zatarasený a tešila som sa na jeho opravu, ktorej som sa však nedočkala. Prekvapuje ma, že sa s opravou toľko otáľa, keďže ide o vstup na námestie a hrozí aj nebezpečenstvo úrazu. Ďakujem za vyjadrenie, ale hlavne o vyriešenie problému. S pozdravom, Monika

09. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí oddelenie stavebného poriadku.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
14. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poškodené líniového žľabu riešime v spolupráci s TSMPD.


Martin Hammer
Referent výstavby

26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 23.3.2018 boli ukončené práce na oprave, resp. výmene odvodňovacieho žľabu na Pribinovom námestí.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
26. marec 2018

Monika

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za vybavenie. Vyzerá to skvele :) Monika

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania