Odstránený povrch chodníka na ul.Tolstého ,hotová katastrofa.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Štefan Nádaský 12. marca 2018

Odstránený povrch s chodníka ,kedy budú robiť asfalt?

16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O stanovisko a prípadné riešenie sme požiadali oddelenie výstavby.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
07. máj 2018

Vladimír Ďuračka

(Ne)bezpečný chodník vedľa Tolstého radu.

Rozbitý chodník: už niekoľko rokov je z väčšej časti rozbitý chodník "súbežný" s Tolstého radom. Tento chodník bol kedysi jedným z najbezpečnejších pre hrajúce sa deti napr. aj pri bicyklovaní, pre mamičky s kočiarmi, alebo aj pre starších ľudí. No dnes je pomerne nebezpečný už aj pre samotnú chôdzu. Cca pred 3-4 rokmi tu bol z väčšiny už odstránený poškodený asfaltový povrch, ale čo ďalej, bude sa čakať kým to čas a počasie nerozdrví úplne?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania