Kanalizačný poklop na súbežnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Viktor Šolomek 24. apríla 2018

Na súbežnej ulici, v blízkosti materskej školy a ihriska, býva veľmi často v dôsledku lenivých vodičov narušené správne uloženie kanalizačného poklopu. Už niekoľkokrát som ho naprával. Vodiči zo susediaceho domu sú natoľko bezohľadný a lenivý, že je im zaťažko využívať cestnú komunikáciu. Je pohodlnejšie prejsť po trávniku a zároveň cez poklop, ktorý sa ich vinou pootvorí. Vzhľadom na cca 4 m hlbokú nezabezpečenú šachtu je otázkou času kedy sa stane pri hre detí na susediacom ihrisku nešťastie. Prosím o riešenie situácie. Občan.

25. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O stanovisko a prípadné riešenie požiadame oddelenie výstavby.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
30. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop bol dňa 26. 4. 2018 z dôvodu bezpečnosti operatívne zabezpečený zvarmi.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania