Nové označenia jednosmeriek na ul Bednára Zapotôčky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
marian vyskok 06. mája 2018

byvam 35 rokov na soltesovej ulici.vcera tam pribudli nove znacky na ulici rad tolsteho ktore mi brania prejazd cez tuto ulicu na ulicu soltesovu.to skrz 30metrov musim obchadzat jeden cely blok aby som sa dostal domou.velmi pekne dakujem

06. máj 2018

marian vyskok

18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná situácia v tejto lokalite bola z pohľadu bezpečnosti a nevhodne parkujúcich vozidiel závažná. Obyvatelia privolávali hliadky mestskej polície vo zvýšenej intenzite na zle parkujúce vozidlá. Preto sme museli pristúpiť k systémovému riešeniu situácie.

Riešenie problému bolo na základe kombinácie od obyvateľov, mestskej polície a správcu komunikácií mestskej spoločnosti TSMPD.

Očakávame, že táto zmena prinesie poriadok v parkovaní a vyššiu bezpečnosť chodcov a vodičov.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
29. september 2019

Štefan Nádaský

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený-Zrušit toto značenie.Neriešilo sa tos ludmi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.