Nesprávne parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Ján Hrubý 17. júna 2018

Nebolo by možné osadiť na týchto miestach zábrany, aby vodiči neopakovali v blate a následne ho neroznášali po ulici? V okolí sa nachádza dostatok parkovacích miest kde sa dá zaparkovať.

18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Požiadame oddelenie výstavky o stanovisko k možnosti osadenia zábran v danej lokalite

Parkovanie na verejnej zeleni a jej poškodzovanie motorovým vozidlom je v zmysle platnej legislatívy priestupkom, ktorý má v kompetencii riešiť mestská polícia, preto odporúčam v prípade že ste svedkom takéhoto parkovania zavolať hliadku mestskej polície.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
18. jún 2018

Ján Hrubý

Dobrý deň.
Ďakujem za odpoveď. Že sa jedná o priestupok samozrejme viem. Avšak v snahe zachovať dobré susedské vzťahy si myslím že prevencia je účinnejšia ako trest.

Ďakujem za riešenie problému
19. október 2018

Ján Hrubý

Dobrý deň.
V akom štádiu je prosím vás riešenie tohto podnetu.
J. Hrubý
22. október 2018

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný na samosprávu so žiadosťou o reakciu.

Prajem pekný deň
Admin OPS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania