Fušersky opravená rozkopávka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 28. júna 2018

Počas rekonštrukcie budovy Okresného dopravného inšpektorátu bola z neznámych dôvodov povolená rozkopávka na Košovskej ceste (hoci mesto dlhodobo požaduje pretláčanie popod vozovku).

Po niekoľkých rokoch je vozovka prepadnutá a na celej šírke vozovky vznikla elegantná jama, na ktorej autá veselo nadskakujú.

Kedy bude konečne rozkopávka uvedená do stavu zodpovedajúcemu významu cesty a frekvencii premávky ?

29. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O stanovisko požiadame oddelenie výstavby.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
12. marec 2019

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa nebola rozkopávka opravená. Podnet NERIEŠENÝ.
12. marec 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom admin OPS
14. marec 2019

Maťko

a ja sa teraz pýtam, začo poberala terajšia poslankyňa a bývala zamestnankyňa mesta p. Svítková svoj plat, keďže podľa mňa, človek ktorý má prac. funkciu "referent pre podnety obyvateľov" by sa týmito podnetmi mal aj zaoberať nie len formou, že odpoviem na podnet a hotovo ale ho aj spätne sledovať, či bol problém vyriešený a komunikovať status so zodpovednými oddeleniami. Či to bola len nejaká "pro-forma" funkcia ?
16. máj 2019

Anonymný užívateľ

Takmer rok od pridania podnetu a nič sa nezmenilo. Je až neuveriteľné, ako samospráva niektoré podnety ignoruje. Podnet nemá zmysel znova poslať samospráve, ale ho treba označiť ako Neriešený.
16. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. júl 2019

Anonymný užívateľ

Preposlanie samospráve evidentne zabralo, podnet NERIEŠENÝ !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania