Výtlky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Dobrý deň, čítal som, že budete na ulici Chalupku robiť parkoviská. Pri tej príležitosti by som Vás chcel požiadať aj o opravu výtlkov na tejto ceste. Ďakujem vopred.

16. júl 2018

Lubo

problém bol zaplátaný
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Požiadame mestskú spoločnosť TSMPD o opravu výtlku a zabezpečenie zjazdnosti komunikácie.


Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná lokalita bola uvedená do zjazdného stavu 04. 07. 2018. Opravy z dôvodu degradovanej komunikácie nemajú definitívny charakter a bola zabezpečovaná iba zjazdnosť.


Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto Prievidza uzavrelo zmluvu na výstavbu spevnených plôch, kde súčasťou je aj predmetná lokalita na Ul. S. Chalupku 17-23. Na spevnené plochy sa spracováva projektová dokumentácia a vykonáva sa zabezpečenie potrebných povolení na realizáciu prác. Predpokladaný termín ukončenia prác je 30.10. 2018.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania