Verejne sukromna lavicka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Neaktívny účet 16. júla 2018

Frekventovane miesto, podla katastra sukromny pozemok. Lavicka sluzi takmer vyhradne jednej (a)socialnej skupine, ktora tu kazdodenne vyfajcieva a dookola rozhadzuje odpadky. Mozno by mesto naslo pre lavicku lepsie miesto...

17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Preveríme možnosť premiestnenia lavičky a zároveň požiadame mestskú políciu o častejšie hliadkovanie v danej oblasti.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
18. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lavička sa nachádza na súkromnom pozemku a nie je možné ju premiestniť. Mestská polícia bude v rámci svojej hliadkovej činnosti kontrolovať prípadné znečisťovanie okolia lavičky.

V prípade, že budete svedkom znečisťovania prostredia, odporúčam okamžite volať mestskú políciu.

Za spoluprácu ďakujeme.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania