Kus betónu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Likaj, 27. júla 2018

Kus betónu vedľa chodníka neďaleko čerpacej stanice SLOVNAFT.

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
16. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dňa 07. 08. 2018 bol kus betónu odstránený.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.