Čistenie ulice Olympionikov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Likaj, 27. júla 2018

Neupravené okraje cesty na ulici Olympionikov.

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Oslovíme mestskú spoločnosť TSMPD s.r.o. o očistenie.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu 31. týždňa strojne predmetnú komunikáciu vyčistíme.

Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
16. august 2018

Odpoveď samosprávy

komunikácia bola strojovo vyčistená v 32. kalendárnom týždni v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi – foto v prílohe.



Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.