Nebezpečná jama v trávniku na Šulekovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Eva Drličková 15. augusta 2018

Na Šulekovej ulici oproti vchodu č.11 na trávniku je asi 50cm hlboká jama, zakrytá len sedátkom zo stoličky, je prerastená trávou, sú v nej odpadky. Kto si ju nevšimne, môže si ublížiť. Čudujem sa, že to ešte nikto nenahlásil. Hrávajú sa tam deti a pri hre môžu spadnúť do jamy.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu, požiadame mestskú spoločnosť TSMPD, s.r.o. o riešenie.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná jama bola zasypaná.


Michal Ďureje
hovorca mesta



18. december 2018

Eva Drličková

Zasypať takú jamu trvalo 4 mesiace. Využili sa stavebné práce pri budovaní nového parkoviska v blízkosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania