Odpílenie veľkého nalomeného konára v hornej polovici stromu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Nina Slošiarová, 15. augusta 2018

Dobrý deň, chcela by som nahlásiť odpílenie veľkého nalomeného konára na veľkom vysokom strome na Francisciho 717 ( stredný vchod ) zozadu činžiaku od tej strany ako je detské ihrisko konár je veľmi nahnutý - nalomený a bojíme sa že nám pri ďaľšom silnejšom vetre vybije okná lebo to presne smeruje do okien alebo to na niekoho spadne strom je vysoký a tento nalomený konár siaha až do výšky 4-ho poschodia cca. Tento nalomený konár rastie od polovice stromu až hore a celý je ohnutý minule tu boli opilovať konáre ale odpílili len tie spodné ktoré ani nemuseli aj sme im vraveli že tie netreba že treba odpíliť ten veľký ktorý je kritický ale bez odozvy povedali iba že nemajú plošinu do výšky takže vás žiadam o urýchlené odpílenie tohto kritického konára za skoré vybavenie vopred ďakujem.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Požiadame správcu verejnej zelene o stanovisko a prípadné riešenie.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konár bol opílený spoločnosťou TSMPD s.r.o. v priebehu 33. kalendárneho týždňa.

Silvia Masariková
Vedúca strediska záhradníckych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.