Odlomený konár na Slnečnom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Eva Drličková 02. septembra 2018

Počas búrky sa odlomil konár, spadol na chodník a blokuje ho po celej šírke. Je to medzi blokom na Slnečnom nábreží a Palárikovou ulicou, na chodníku popri rieke.

07. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Požiadame správcu verejnej zelene, mestskú spoločnosť TSMPD, s.r.o. o odstránenie spadnutého konára.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko k zlomeniu konára došlo pravdepodobne cez víkend v čase silného vetra a búrky, spoločnosť TSMPD s.r.o. zabezpečila odstránenie zlomeného konára hneď v pondelok 03. 09. 2018.

Silvia Masariková
Vedúca strediska záhradníckych služieb
11. september 2018

Eva Drličková

Áno všimli sme si, ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania