Roky nefungujúca búdka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Zaslal: Terézia Z, 06. septembra 2018

Prekážala vo vybudovaní parkoviska, chátra a slúži ako kryt pre živly devastujúce lekáreň!

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Mesto Prievidza aktuálne rieši majiteľa stánku súdnou cestou.


Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.