Odstranit suchy strom borovicu -ul.Mišuta 17

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Elena Štancelova 12. septembra 2018

Strom je suchý, znečistuje priestor pri pri vchode do bytového domu, tieni cez deň musí sa v bytoch svietiť, zasahuje A ničí fasádu domu A zo zdravotných dôvodov obyvateľky domu -silná alergička a astmatička.Dali sme žiadosť na životné prostredie 2016-2017 na odstránenie aj tohto stromu okolo bytového domu a tento problém nevyriešili do dnes.

17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Požiadame oddelenie životného prostredia o stanovisko k predmetnej žiadosti.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania