Znečistená ulica M.R. Štefánika po jarmoku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Jojo 13. septembra 2018

Dobrý deň,
je niekoľko dní po Baníckom jarmoku a dlažba na chodníkoch a ploche pred Magurou je znečistená od rôznych olejov, vyliatych nápojov a podobne. Dážď v blízkej budúcnosti predpokladaný nie je a aj keby, s takouto mastnotou si neporadí. Poprosím o vyčistenie.

17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O vyčistenie požiadame mestskú spoločnosť TSMPD, s.r.o. v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
20. september 2018

Maťko

...je nepochopiteľné, že mesto organizuje akciu o ktorej vie, že tam príde niekoľko tisíc ľudí a bude tam stáť niekoľko desiatok stánkov s občerstvením, ale nezabezpečí okamžité upratanie a vyčistenie ulíc a chodníkov. Až keď tu príde podnet, tak odpoveďou je, že požiadaju TSMPD o vyčistenie. Takéto aktivity by ste mali mať naplánované vopred a obyvatelia by vás na to nemali upozorňovať !
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu celého 37. týždňa, bol priestor konania sa Jarmoku ako aj priľahlé uličky strojne čistený s aj s použitím odmasťovadiel.Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
11. október 2018

Jojo

Dobrý deň,

ďakujem za vyčistenie.
Prikladám dve nové snímky vytvorené tento týždeň ukazujúce na pretrvávajúce znečistenie, ktoré odolalo uvedenému strojovému čisteniu.
Rád by som upozornil, že Vaša fotografia dokumentujúca vyčistenie bola vytvorená len pár metrov za mojim prvým snímkom znečistenia ulice v blízkosti dopravnej značky a za mojím, v poradí už tretím snímkom, zobrazujúcim aktuálnu situáciu okolo spomínanej dopravnej značky. Autor Vašej fotografie si tak určite musel všimnúť nedostatkov vykonaného čistenia. Dúfam však, že tieto nedostatky nahlásil a budú odstránené v dohľadnom čistení. Pokiaľ sa tak nestalo, rád by som uvedené nedostatky nahlásil teraz ja a poprosil o ich odstránenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania