Zanedbané separovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Peto 15. októbra 2018

Chcel by som Vás požiadať o imformovanie zodpovednej osoby za nort rezidence aby správne separovali odpad. Pravidelne sú v modrom kontajnery na papier aj iné odpadky ako fľaše, polystyren a podobné.

18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Zabezpečíme kontrolu zo strany príslušných referentov pre odpadové hospodárstvo.



Michal Ďureje
hovorca mesta


04. január 2019

Tomáš

Tento podnet môžete uzavrieť, nie je aktuálny. Bývam na danej ulici a po vybudovaní stojiska pre kontajnery a dostavaní bytovky som takýto problém nespozoroval.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania