Neporiadok pri skateparku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: frantisek, 23. novembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, v skateparku pri byvalej Bille je nehorazny neporiadok po mladych skejteroch.. nechcem aby sa im teraz zrusil skatepark alebo nieco take, len ich treba mozno trochu edukovat, mozno uz priamo na mieste pridat kose na separovany zber, mozno nejaku info tabulu o dolezitosti separovanie, ze napr z 500 plechoviek sa da vyrobit bicyklovy ram, ze plasty v oceane zabijaju zivot a pod. A popritom aj upratat. Dakujem.

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Priestor vyčistíme prostredníctvom aktivačných pracovníkov. O ďalšom postupe budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta


03. december 2018

Odpoveď samosprávy

Skatepark sme vyčistili dnes 3.12.2018

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza



03. december 2018

frantisek

Dakujeme :)
03. december 2018

frantisek

Dufam vsak ze neporiadok nebude zase.. chcelo by to viac vychovavat mladych ludi..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania