Ulica za depom-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Štefan Nádaský 16. decembra 2018

Nebezpečne prasknuta cast kmenu .Ohrozený su chodci aj auta v prípade silnejšieho vetra alebo tazkeho snehu.

17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Po kontrole zabezpečíme stanovisko prostredníctvom referentky pre životné prostredie.



Michal Ďureje
hovorca mesta



18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dotknutý strom - javor, rastie na pozemku parc. č. 3670/2, vo vlastníctve mesta Prievidza. Požiadavku sme zaradili do spoločnej žiadosti o vydanie súhlasu na výrub drevín v meste Prievidza.

Referent životného prostredia - ochrana prírody a krajiny
Mesto Prievidza





21. máj 2019

Miroslav Krajčík

Pri chôdzi po danom chodníku sa už musí človek zohýbať pretože konáre a listy sa prehýbajú a bránia v plynulej chôdzi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.