Ulica I. Krasku-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

skladka po bezdomovcoch pod schodami budovy byvaleho uradu prace

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Miesto skontrolujeme a zabezpečíme jeho vyčistenie.

Kto? VPP pracovníci
Kedy? 4.január 2019

Michal Ďureje
hovorca mesta







09. január 2019

Odpoveď samosprávy

dňa 9.1.2019 aktivační pracovníci odstránili nelegálnu skládku.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza




01. november 2019

Milan Kiro

Podnet nebol vyrieseny. Ostalo tam zhnite listie, trava, zemina... a navyse opat pribudli cierne vrecia s odpadom a konare. Treba to vycistit az po beton a odstranit aj presagujuce konare s vedlajsej zahrady.
02. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet opätovne posielame samospráve.

Denisa Centárová
Odkaz pre starostu
centarova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania