Ulica M. Gorkého-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Miroslav Orem 04. januára 2019

Kanal vizera byt upchaty pretoze jednu chvilu je zaplaveny vodou a potom zase nie.Miesto okolo aj zapacha splaskami. Takto sa to opakuje uz od 31.12.2018

06. január 2019

Miroslav Orem

Podnet mozeme povazovat za vyrieseny. 5.1.2018 v poobednych hodinach prisli kompetentny a prepchali ho.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania