Na lúčky-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Peter 05. januára 2019

Dobrý deň. Túto zimnú sezónu ulica Na Lúčky ešte nebola odhrnutá. Mám podozrenie že zodpovedná firma ju ani nemá na mape :-)

06. január 2019

Peter

Odhrnutá. Ďakujem
07. január 2019

Maťko

Musíte počkať od momentu keď napadne dostatok snehu aspoň také tri dni. Rovnako to bolo aj na severe.
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vždy sú prioritné trasy liniek MHD, v centre mesta, komunikácie v blízkosti zdravotných stredísk, ako aj materských a základných škôl. Následne je zimná údržba zabezpečovaná na komunikáciách a chodníkoch v sídliskových častiach. V Prievidzi sme na zabezpečenie zimnej údržby nasadili objednanú techniku zo spoločnosti Agrodan Koš. To znamená, okrem našej techniky sme mimoriadne nasadili aj dodatočne objednanú techniku. Podnet bol vyriešený.

Michal Ďureje
hovorca mesta




Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania