Nábrežná ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Prosím o urgentne riešenie zlej situácie v okolí ihriska a celého parkoviska pri Delikane. Je to neuveriteľné čo za bordel dokážu ľudia urobiť a popri tom smetné koše sú prázdne. Kazí to dojem a veľa smeti nám konci na terase a v okolí nej. Neda sa tomu denne venovať akoby sme boli popri práci aj dobrovoľníci. Na to sú platené mestské služby nie? Už keď sa hostia delikany sťažujú, to je hanba.

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Tento priestor čistíme prostredníctvom aktivačných pracovníkov už pravidelne. V okolí je aj dostatok smetných nádob, no neporiadok je už tradične.
Kto? VPP pracovníci
Kedy? do niekoľkých dní.

Michal Ďureje - hovorca mesta

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

skatepart ako aj okolie ihriska a bývalej Billy aktivační pracovníci upratujú pravidelne raz za týždeň. Vzhľadom na doterajšie poveternostné podmienky sa venovali zimnej údržbe.
Podnetu sa budeme venovať dňa 5.2.2019.


Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

08. február 2019

Odpoveď samosprávy

pripájame aj fotografie

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

05. marec 2019

frantisek

Je super, ze sa to tam kazdy tyzden upratuje, dakujeme. Ale este viac super by bolo keby sa nemusi. Myslenie ludi sa meni tazko, no mozno sledovanie danej lokality mestskou policiou aspon cez kamery a pokutovanie ludi znecistujucich okolie by mohlo mat preventivny efekt.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania