Ulica G. Švéniho-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý

2 kanálové poklopy pri budove bývalej Vojenskej správy s hladkým povrchom sú maximálne šmykľavé, keď sú mokré (dážď, sneh). Prosím vymeniť za poklopy so zdrsneným povrchom

01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Musíme preveriť, kto je správcom uvedených poklopov, t.j. či ide o rozvody vody, kanalizáciu atď. Nateraz to určiť neviem. Akokoľvek vykonáme obhliadku a stanovíme spôsob riešenia.

Kto? Odbor výstavby

Michal Ďureje - hovorca mesta

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Prievidza sa v súčasnosti plne sústreďuje na odstránenie lokálnych porúch ktoré sú výraznou prekážkou v schodnosti alebo v zjazdnosti miestnych chodníkov. S ohľadom na finančné možnosti mesta nie je výmena jestvujúcich poklopov prioritou, nakoľko sú vo vyhovujúcom technickom stave a vyhovujú aj z hľadiska únosnosti pre zimnú údržbu chodníkov.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania