Košovská cesta-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. marca 2019

Názov podnetu - Státie autobusov na Košovskej ceste

Na Košovskej ceste pred vjazdom do areálu bývalého Zdroja pravidelne a dlhodobo stoja v rozpore s pravidlami cestnej premávky prímestské autobusy SAD Prievidza.

- autobusy kompletne blokujú rozhľad pri výjazde na Košovskú cestu

- rovnako blokujú rozhľad pri výjazde z priľahlého parkoviska, čo je vidieť na fotke, vodič auta vychádza spomedzi 2 autobusov (!!!) a vôbec nevidí prichádzajúce autá na Košovskej ceste

- autobusy stoja na cyklistickom chodníku

- autobusy stoja čiastočne na verejnej zeleni mimo vozovky

Ide o dlhoročný problém. Kedy konečne zasiahne MsP a skoncuje s týmto hulvátstvom ?!

15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Vo veci parkovania autobusov na Košovskej ceste sme oslovili riaditeľa SAD Prievidza, ktorý nám prisľúbil, že zabezpečí, aby ich autobusy na mieste neparkovali. Uvedené odkontrolujeme.

MsP Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania