Rad L.N. Tolstého-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. marca 2019

V križovatke ulíc Tolstého - Ondrejova je umiestnená dopravná značka P1 - Daj prednosť v jazde. Kompetentným pracovníkom MsÚ do dnešného dňa nedošlo,
že chýba mimoriadne dôležitá dopravná značka P14 - Tvar križovatky, keďže vodiči pri odbočovaní vľavo vchádzajú na smerovo rozdelenú
dvojpruhovú komunikáciu !

Kedy bude značka P14 doplnená ?

15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor, resp. podnet. Avšak ide o Váš výklad. Na uvedenú dopravnú situáciu si vyžiadame odborné stanovisko z referátu dopravy MsÚ.
Kto? referát dopravy.
Kedy? jar 2019

Michal Ďureje-hovorca mesta
19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

požiadavka zaradená do poradovníka harmonogramu prác na dopravnom značení

Roman Veselý
referent pre dopravu
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania