Ulica S. Chalupku-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. marca 2019

Názov podnetu - Poškodené oplotenie ihriska

Detské ihrisko pri dráhe pre cyklistov bolo vybudované pred cca 4 rokmi. Už po takomto krátkom čase sú poškodené všetky krytky stĺpikov oplotenia.
Už na pohľad je vidieť, že použitý plast je mimoriadne kvalitný, UV stabilizovaný polymér s extrémnou odolnosťou (kritérium najnižšej ceny pri
verejnom obstarávaní nemá na kvalitu prác a materiálu určite žiadny vplyv). Tiež sú poškodené 2 plotové polia.

Kedy budú vymenené všetky krytky stĺpikov, doplnené chýbajúce a opravené poškodené pletivo ?

14. marec 2019

štefan

Ja by som bol rád a isto aj veľa rodín s deťmi, keby to ihrisko bolo väčšie. Sme okresné mesto a toto je mestský park a tak by ihrisko malo aj tak vyzerať! Hociktorá dedina s obyvateľmi do 500 ľudí má väčšie a lepšie. Toľko rodín čo chodí v lete do parku s deťmi a oni sa chcú hrať, ale nie je to možné. Uvediem príklad: keď príde len jedna rodina s dvomi deťmi a chceli by sa hojdať na strunovej hojdačke tak sa musia striedať, lebo tam je len jedna. Ihrisko je aj na priamom slnku a za slnečných dní tam nie je možné vydržať. A nápad so štrkom, tiež katastrofa. Štrk je stále na korčuliarskej dráhe a deti sú neskutočne špinavé a nehovoriac o tom aké je to škodlivé dýchať prach z kameňa. Niekto usúdil keď sa deti hrávali na fitness ihrisku v blízkosti, že sa tam hrávali kvôli tomu štrku. To bolo preto lebo nič iné pre deti v parku nebolo a tam býva aj tieň poobede. V podstate na starom ihrisku, ani nie je poriadne ihrisko. To "centrálne" na Benického je stále rozbité! https://www.odkazprestarostu.sk/prievidza/podnety/61647/ulica-p-benickeho-detske-ihrisko-poskodene
V Prievidzi je toľko fitnescentier, možno aj najviac na slovensku na počet obyvateľov a mesto stavia len fitness ihriská. Myslite aj na deti!
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu. V týchto dňoch je realizovaná jarná údržba všetkých ihrísk. Samozrejme práce na oprave ihriska budú realizované aj v tomto prípade.
Kto? TSMPD
Kedy? podľa poveternostných podmienok. - jar 2019

Michal Ďureje-hovorca mesta
29. máj 2019

Miroslav Krajčík

Už chýbajú celé časti oplotenia
30. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

František Šiller

Obuvnícka ulica-detské ihrisko-poškodené

Ďalšie ihrisko v správe mesta je poškodené! Prečo správca ihriska nerieši poškodenia ihneď? Kto konkrétne má ihriská v správe? Ako často ich chodí kontrolovať? Kedy bude ihrisko opravené?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania