Riečna ulica-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

v Mestskom parku je zniceny kryt na plyn, nedrzi na svojom mieste. Provizorne som to zatial prikryl ale prosim vas o napravu-pripevnenie. Mozno by stalo za zvazenie aj nejake lepsie oplotenie. Dakujem

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Budeme kontaktovať správcu siete o zabezpečenie plynového krytu.

Kto? odbor výstavby MsÚ
Kedy? Do niekoľkých hodín.

Michal Ďureje hovorca mesta
29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedený podnet budeme riešiť so správcom zariadení, spol. SPP-distribúcia. Vzhľadom na približné určenie miesta, kde došlo k poškodeniu zariadenia – krytu zemnej súpravy neznámou osobou, bude termín odstránenia dohodnutý so zástupcami SPP-distribúcia v čo najkratšom možnom termíne.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby
Mesto Prievidza

19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zariadenie je v správe SPP – distribúcia, a.s. Mesto Prievidza má obmedzené možnosti ovplyvniť zaradenie opravy – osadenie poklopu – do plánu opráv, ktoré v rámci bežnej údržby plánuje správca plynových zariadení.

Ing. Martin Hammer
oddelenie výstavby
19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SPP – distribúcia, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania