Ulica M. Hodžu-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Sonic 28. marca 2019

Pan Roman Ve***y.
Kedze podla ineho podnetu mate za to ze smetne nadoby mozu byt umiestne pri krizovatke, prikladam teda podnet.
Na ulici Hodžu su 4 krizovatky. Kazda z nich je bez oznacenia. A na dvoch su umiestnene smetne nadoby tak aby vodic ktory ma dat predost z prava nevidel absolutne nic. Alebo aj toto je podla vas spevnena plocha mimo krizovatku?

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referát dopravy MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania