Nábrežná ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Katarína Kmeťová 15. apríla 2019

Dobry den, pred par dnami ste tuto lokalitu vedla plota pekne upratali, za co velmi dakujem. Nastal ale problem, ze tam asi zacal niekto prespavat, su tam porozkladane periny. Znovu tam zacina byt neporiadok. Dakujem este raz.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, avšak takmer s istotou môžeme povedať, že na mieste prespávajú bezprístrešní obyvatelia a teda uvedený podnet je neriešiteľný. Ďakujeme za pochopenie.

Kto? VPP pracovníci

Michal Ďureje - hovorca mesta


17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

aktivační pracovníci dňa 17.4.2019 odstránili nelegálnu skládku po bezprístrešnom občanovi a vyčistili lokalitu od komunálneho odpadu.


Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza
Mestský úrad



Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania