Na karasiny-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Vedľa bytového domu Na Karasiny 250/59 a aj pri chodníku od tohto bytového domu v smere k zastávke MHD na ul. Clementisova je neupravená trávnatá plocha po oprave na vodovodom potrubí. Myslím si, že tieto plochy by mali vodári uviesť do pôvodného stavu, t.j. vyrovnať terén a vysadiť trávu. Rovnako by mali postupovať vo všetkých lokalitách mesta, kde opravujú potrubie a to bezodkladne, hneď ako to dovolia poveternostné podmienky. Ďakujem za riešenie

18. apríl 2019

...

Ale to snáď nie, chcieť aby v Prievidzi vodári po rozkopávke uviedli terén do pôvodného stavu ? To sa zásadne nerobí a na mestskom úrade to odjakživa NIKTO nekontroluje.

Stačí sa pozrieť o pár metrov vedľa, ani po 3 rokoch nie je terén po rozkopávke upravený. Štrk sa rozhrnul po trávniku, betónový žľab sa rozobral a odviezol preč (!!!) a na mestskom úrade sú všetci spokojní a vysmiati. Skrátka ako na Slovensku....

https://www.odkazprestarostu.sk/prievidza/podnety/26532/rozkopavka
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Preveríme či ide o rozkopávku. Akokoľvek stanovisko zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje - hovorca mesta
30. máj 2019

Tomáš

...a prešiel mesiac a zase bez riešenia... to na jeden telefonát z MsU na vodárne je potrebný mesiac ???
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Spoločnosť StVPS, a. s., bola vyzvaná na úpravy terénov do zodpovedajúceho stavu. Predpokladaný výkon prác je v 25. – 26. týždni.



Andrea Nikmonová
vedúca oddelenia výstavby a
životného prostredia
Mesto Prievidza


11. júl 2019

Tomáš

končí 28. týždeň a podnet stále nebol vyriešený !
30. júl 2019

Tomáš

...začal sa 31. týždeň a stále nič...a takto to pôjde až do jesene a pre nevyhovujúce počasie sa to odloží na budúci rok...
13. september 2019

Tomáš

...končí 37. týždeň a bez zmeny... prosím označiť problém ako neriešený !
19. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
investor rozkopávky uskutočnil čiastočnú nápravu a bol vyzvaný na dorovnanie plôch a dosev trávnika vo vhodnom agrotechnickom termíne.

Ing. Mgr. Beata Drozdová
referent pre životné prostredie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania