Bernolákova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
frantisek 28. apríla 2019

Pri zimnom stadione, za Kinekusom, je na travniku odstavenych dlhodobo niekolko vozidiel. Je toto v poriadku? Vyzera to tam ako vrakovisko..

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Predmetné vozidlá parkujú na súkromnom pozemku.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.