Nábrežie sv. Metoda-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
frantisek 23. apríla 2019

Neustaly neporiadok vedla tezasu... vyzera to tam hrozne.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci dňa 29.04.2019 vyčistili priestor od odpadu.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza
Mestský úrad


Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania