Letisková ulica-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 25. apríla 2019

Na začiatku ulice Max Brose (ktorá sa na portáli doteraz nedá vybrať zo zoznamu) sa nachádzajú silne poškodené cestné obrubníky.

Kedy budú opravené ?

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby.
Kto? Odbor výstavby MsÚ
Kedy? 19. týždeň

Michal Ďureje
hovorca mesta
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Výmenu poškodených obrubníkov zrealizujeme v spolupráci s Technickými službami mesta Prievidza s.r.o. Opravu je zaradená do zoznamu prác pripravovaných pre nasledujúce obdobie.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby
Mesto Prievidza





24. júl 2019

Anonymný užívateľ

Výmenu zrealizujeme v spolupráci s Technickými službami mesta Prievidza do 5 rokov. Podnet Neriešený.
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

oprava riešených lokalít, t. j. obrubníka a uličného vpustu bola realizovaná spol. TSMPD dňa 21. 08. 2019.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania