Bojnická cesta-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Jan Novak 06. mája 2019

prepadnuty asfaltovy povrch, dovnutra cca 20cm a okolo popraskane, vyzera ze to prepadne. Presne oproti McDonald okienku na vydavanie jedla z McDrive v smere od Bojnic do centra.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Bojnická cesta nie je miestnou komunikáciou. Ide o cestu v správe SC TSK. Podnet prepošleme na príslušného správcu.
Do budúcna poprosíme, aby zadávatelia podnetov robili fotografie z ktorých sa dá presne špecifikovať a lokalizovať problém. Ďakujeme za pochopenie.

Michal Ďureje - hovorca mesta




10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SC TSK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania