Malonecpalská ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Sonic 09. mája 2019

Zdravim.
Na Malonecpaskej ceste ma niekto vytvorene odstavne parkovisko aut bez SPZ. To naozaj MsP nevidi? Alebo to len ludia co jazdia par krat sleduju? Auta sa tam striedaju no jaguar je tem uz dlho. Zase vidiet ako MsP nerobi nic ine len pokutuje v cetre za nezaplatene parkovne. Nebolo by viac penazi z pokut za zle parkovania?
Kedy budu auta bez SPZ odstranene?
No a aby sa nezabudlo, je tam aj odbocovaci pruh, v ktorom tiez veselo auta parkuju. To je tiez porusenie zakona. Teda ziadam MsP aby aj toto kontrolovali. A ak mate malo hlaidok tak je asi na case prijat ludi.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Motorové vozidlá bez evidenčných čísel, ktoré boli zaparkované na Malonecpalskej ceste, boli odstránené, vodiči vozidiel, ktorí parkovali v odbočovacom pruhu, boli za priestupky riešení v zmysle zákona.

Parkovanie vozidiel na uvedenej ulici v rámci výkonu hliadkovej služby odsledujeme.


Mestská Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.