Ulica energetikov-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Henrieta 09. mája 2019

Na schodisku veduce k panelaku na Energetikov zozadu su poskodene dlazdice. A to tak, ze radsej boli vybrate, aby na takych "tancujucich" niekto nespadol. Take tancujuce su aj na schodisku, ktore je nad tymto schodiskom vyssie, asi v strede. Treba skontrolovat tieto schodiska komplet. Dakujem vopred za opravu.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vykonáme obhliadku miesta. Stanovisko ako aj riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.
Kto? odbor výstavby
Kedy? jar 2019

Michal Ďureje - hovorca mesta




24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Obhliadkou na mieste so zástupcami TSMPD určíme rozsah poškodenia a opravu zrealizujeme v najbližšom termíne.

Martin Hammer
referent oddelenia výstavby
Mesto Prievidza




14. október 2019

Peter

Pani,Wake up, 24.5 ste pisali ze to opravite,naco cakate,je oktober!!!! Ci lepsie sa to robi ked bude prsat a mrznut. Kazdy den tadial chodime s detmi do skolky a do obchodu. Cakate, kym sa niekto strepe na uvolnenej dlazdici a da vam na preplatenie nahradu marodky???? Peter.
15. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. október 2019

Peter

Prepacte,napisali ste ze preposielate samosprave. Preslo 8 pracovnych dni, a reakcia mesta,ktore sa chvali vybornou spolupravou s touto domemou je kde?
Buduci tyzden hlasia mrazy a dazde,takze mozete zacat opravovat,mate zarucenu skoru, dalsiu opravu,ktoru zaplatime z nasich dani. Tieto peniaze sa daju vyuzit aj inak.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania