Ulica B. Slančíkovej-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 09. mája 2019

Na začiatku ulice Slančíkovej sa nachádza unikátne trio dopravných značiek:

1. Takmer neviditeľná značka IP 3b - jednosmerná premávka
2. Neplatná dopravná značka B 5 - zákaz vjazdu nákladných automobilov, ktorej platnosť skončila k 31.12.2017 a musí byť nahradená značkou č. B 6
3. Neviditeľná dopravná značka B 34 - Zákaz zastavenia

Kedy budú uvedené značky konečne vymenené ? Je úplne jednoznačné, že značky vybledli /stratili platnosť zo dňa na deň....

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca spol TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2019

Michal Ďureje - hovorca mesta




15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

dňa 14. 05. 2019 bolo predmetné dopravné značenie vymenené, resp. dané do súladu s platnou legislatívou.



Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk





Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania