Západná ulica-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Sonic 12. mája 2019

Zdravim. Na ceste veducej od firmy Sezam bola umiestnena znacka B2. Uz nejaky cas tam nie. Je nejaky dovod preco bola odstranena najskor znacka a potom aj stlpik?

13. máj 2019

...

Ako je možné pridať podnet bez fotografie ?!!!!
17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme a budeme informovať o spôsobe riešenia.
Kto? TSMPD
Kedy? priebežne

Michal Ďureje - hovorca mesta





24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení situácie môžeme povedať, že uvedená dopravná značka a situácia sa nachádza v časti súkromnej spoločnosti. Nejde o verejnú komunikáciu ani o komunikáciu, resp. lokalitu ktorá by bola v priemyselnom parku v správe mestskej spoločnosti.

Zmeny v dopravnom značení nastali zrejme po zvážení dopravnej situácie vo dvore súkromnej spoločnosti.

Michal Ďureje-hovorca mesta




Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania