Cesta poľnohospodárov-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Sonic 12. mája 2019

Pri vykazde z arealu na ceste polnohispodarov je chybajuca dopravna znacka. P1 a P13. Chyba tam uz dlho. Zavne sa samosprava zaujimat o bezecnost? Alebo to maju riesit obcania nahlasovanim? Kedy bude znacenie doplnene?

13. máj 2019

Maťko

Sonic, to že je tam križovatka ešte neznamená, že tam musí byť aj značka.. V takomto prípade je jednoduché uplatniť pravidlo pravej ruky.
13. máj 2019

...

Sonic má pravdu, v križovatke musí byť umiestnená značka Daj prednosť v jazde spolu s dodatkovou tabuľkou s tvarom križovatky. Rovnako chýba dodatková tabuľka s tvarom križovatky v križovatke s Vápenickou, keďže sa mení smer hlavnej cesty.
15. máj 2019

Sonic

Matko, ta znacka tam bola. Len sa proste stratila. A nejde o to ze ked vychadza ma dat prednost s prava, ale ze.ma dat aj predonst tomu co ide oprti a odboci vlavo. Lebo ten jasne vidi ze je na hlavnej. No ten bez znacky nevie ze on je na vedlasej. Takze nikto nikomu neda prednost a je to tam.
15. máj 2019

Maťko

Sorry, nevedel som, že z opačnej strany aj z tej bočnej uličky sú značky... Potom je to tak, ako píšeš...
17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.Dopravnú situáciu najskôr preveríme a po zhodnotení potreby umiestnenia dopravnej značky zvážime postup riešenia.
Stanovisko zabezpečí referát dopravy.

Michal Ďureje - hovorca mesta

11. jún 2019

Anonymný užívateľ

Značka označujúca hlavnú cestu je ako každý rok ukrytá v korune stromu. Ale komu by to už len v Prievidzi vadilo.....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania