Dúbravská ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Ela 13. mája 2019

Dúbravská ulica, Necpaly. Trištvrte roka odstavené nepoužívané auto! Zbytočne zabraňuje parkovaniu iným obyvateľom, skoro trištvrte roka sa nepohlo z miesta nikto sa o auto nezaujíma, majiteľa sa nám zistiť nepodarilo.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom MsP Prievidza.
Kto? MsP
Kedy? 21. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dňa 15.5.2019 počas kontroly nebolo vozidlo na mieste podľa príspevku zistené. Vozidlo má platnú EK aj TK.

Mestská polícia
17. máj 2019

Ela

Dobrý deň, uvedené auto je aj na vašej foto od MP ! Majiteľ ho zjavne po upozornení iba preparkoval o jedno miesto, viď foto od MP! Naďalej auto nepoužíva zabraňuje parkovaniu ostatným užívateľom áut, ktorý svoje autá denno denne používajú a nemajú už aj tak kde zaparkovať. Treba si to lepšie preveriť, auto je tam stále!
17. máj 2019

Tomáš

Ela, tým, že auto ma platnú STK aj EK a pohlo sa (aj keď iba o jedno miesto) znamená, že MsP toto riešiť nebude. Nie je to považované za dlhodobé státie a v takomto prípade nemôžu policajti urobiť nič.
17. máj 2019

Marek

Tiež mi tam to auto prekáža. Nechápem z akého dôvodu potrebuje mať majiteľ auto ktoré nepoužíva zaparkované pri bytovom dome, človek sa potom musí trepať z nákupom cez pol sídliska... Ak si toto prečíta majiteľ auta tak by som navrhol aby si auto zaparkoval ďalej od bytového domu napríklad na staru cestu... Tam nikomu zavadzať nebude
17. máj 2019

Ela

Pán majiteľ auta, mohli by ste brať ohľad aj na druhých ľudí bývajúcich na vašej ulici a keď viete, že auto používať nebudete ho kľudne odstaviť napr na starú cestu a pod. Sám viete aké to tam s parkovaním je, každé jedno miesto je dobré, nerobiť naprieky susedom kôli nepoužívané mu autu. Pekný deň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania