Nábrežná ulica-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. mája 2019

Prepadnutý kanalizačný poklop

V okružnej križovatke pred Tescom je už niekoľko rokov prepadnutý kanalizačný poklop, všetky vozidlá preto musia v križovatke kľučkovať, aby sa mu vyhli.

Kedy bude KONEČNE kanalizačný poklop osadený v rovine s vozovkou ?

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet sme preposlali vodárenskej spoločnosti, ktorá je správcom kanalizačnej siete.


Michal Ďureje-hovorca mesta




24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Správca kanalizácii STVaPS
24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania