Ulica B. Bukovčana-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Juraj Pavelka 24. mája 2019

Dobrý večer chcem sa spitaci sa nedajú odrezať stromi medzi vchodmi 17 a19 na ul. Bukovčana ta lampa ani na chodník nedosvieti

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečíme prostredníctvom správcu zelene - mestskej spol. TSMPD.
Kto? TSMPD

Michal Ďureje-hovorca mesta




25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci spoločnosti TSMPD s.r.o. opílili predmetný strom 25. 7. 2019

Silvia Masariková
Vedúca strediska záhradníckych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania