Ulica A. Hlinku-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 30. mája 2019

Okružná križovatka na ulici Hlinku je celé roky v dezolátnom stave. Pri jej výstavbe sa totiž použila unikátna technológia, teda vozovka na okružnej križovatke bola ponechaná v pôvodnom stave, čo sa ukázalo ako geniálne riešenie.

Podľa kolaudačného rozhodnutia z roku 2007 bolo stavebníkom križovatky mesto Prievidza.

Bude v tomto roku KONEČNE súvisle opravená vozovka v celej križovatke ??

Je skutočne na smiech, že dôležité zberné miestne komunikácie sú v dezolátnom stave, ale vo veľkom sa opravujú vozovky v dopravne bezvýznamných vnútroblokoch sídlisk.

30. máj 2019

Miroslav Krajčík

Keď ide človek najmä popri herni, tak musí až úplne ku vonkajšiemu okraju a aj tak tam ide nechať všetky tlmiče na výtlkoch.
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca komunikácií.
Kto? TSMPD

Michal Ďureje - hovorca mesta



Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania