Ulica F. Hečku-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Miroslav Maslen 31. mája 2019

Dobrý deň. Žiadame o kompletnú opravu cestného žľabu nakoľko dnes tu boli ľudia z mesta to pozerat a po zvážení sa to nedá opraviť tak ako to mesto chcelo iba pozvárať .Na dodaných fotkách je vidieť že pod želeným roštom je betón vytlčený.Boli tu už poškodené vozidla (výfuk, kolesá) lebo vyskakuje mreža. Ak sa to neopraví do budúcna sa bude vymáhať škoda od mesta. Zainteresovaný obyvaťelia ulice. Ďakujeme

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Situáciu preveríme v súčinnosti s odborom výstavby a technickými službami.
O ďalšom postupe Vás budeme informovať.
Kto? TSMPD

Michal Ďureje - hovorca mesta



26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dňa 24.7.2019 sme ukončili práce na kompletnej výmene líniového žľabu ako aj opravy asfaltového krytu vozovky v jeho okolí.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania