Šulekova ulica-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
meshi 20. júna 2019

Bolo by možné osadiť basketbalové koše na vyasfaltované ihrisko vo vnútrobloku, kde sa aktuálne postavilo detske ihrisko žihadielko, kedysi sme ako deti hrali basketbal často na tomto ihrisku, ale koše boli odstránené. Asi by nebolo zlé deti opäť priviesť späť k športu.

22. jún 2019

Zdenko

Velmi dobry podnet, ihrisko by bolo dobre aj ako multifunkcne.
23. jún 2019

meshi

hej multifunkcne by bolo fajn, ale zas neprehanajme... par rokov by hladali peniaze, par rokov projektovu dokumentaciu a kym by ho postavili prejde pat rokov...
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O stanovisko poprosíme správcu ihrísk a športovísk.
Kto? TSMPD
Kedy? 27. týždeň

Michal Ďureje-hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania