Ulica energetikov-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Zaslané samospráve
meno
Občan 07. júla 2019

Nebezpečná diera pri chodníku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania